Pro lékaře

Buďte moderní a využijte prostředků, které Vám současná doba nabízí. Zefektivněte svůj čas s CGM LIFE eSERVICES.

Přinášíme Vám online služby pro efektivní ordinaci, které skutečně ocení i pacienti. Vše je propojeno s informačním systémem zdravotnického zařízení. Bezpečně, spolehlivě, efektivně. Vše vyřídíte prostřednictvím Vašeho ambulantního informačního systému, který Vás automaticky upozorní na nové události.

Objednat nezávaznou prezentaci

Online objednání

Pacient se sám objedná. Vy jen potvrdíte návštěvu ve svém ambulantním informačním systému, pacientovi pak přijde automaticky e-mail o schválení.
Výhody: V ordinaci nezvoní telefon.  Pacient si o lék požádá sám.

Online výsledky vyšetření

Výsledky vyšetření předáte pacientovi elektronicky, rovnou z ambulantního informačního systému. Můžete připojit i komentář.
Výhody: Pacient ví, že obdrží výsledky, jakmile budou dostupné. Nezatěžuje ordinaci dotazy, kdy budou k dispozici.

Online recepty

Opakované recepty pro pacienty vyřídíte během chvíle na základě jejich online žádosti. Máte pod kontrolou, které léky pacient smí objednávat.
Výhody: V ordinaci nezvoní telefon.  Pacient si vhodný termín vybere sám.

Online konzultace

Komunikujte se svým pacientem online. Konzultace vyřídíte podle potřeb.
Výhody: Komunikace je rychlá a bezpečná (na rozdíl od standardního e-mailu). Vše vyřídíte prostřednictvím Vašeho ambulantního informačního systému, který Vás automaticky upozorní na nové události.

Weby CompuGroup Medical Česká republika s.r.o. používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací