Aktualizace kontaktních údajů

Proč je důležité zkontrolovat kontaktní údaje ve webovém rozhraní CGM LIFE eSERVICES?

V nové verzi stránek CGM LIFE eSERVICES se pacientovi zobrazují základní kontaktní údaje ordinace - název ordinace, adresa, telefon, webové stránky ordinace. Viz následující obrázek:

Tyto informace slouží také k vyhledání lékaře, který používá eSERVICES na interaktivní mapě. Mapu aktuálně připravujeme a následně budeme pravidelně aktualizovat na http://www.cgm-life.cz/mapa-pokryti/. Příklad zobrazení ordinace na mapě:

Jak zkontrolovat a případně upravit kontaktní údaje, které se zobrazují v CGM LIFE eSERVICES?

Vaše kontaktní údaje jednoduše zkontrolujete prostřednictvím webové administrace CGM LIFE eSERVICES. Přístup do webové administrace má každý uživatel eSERVICES ve svém informačním systému. Níže naleznete návod, jak se přihlásit a jak kontaktní údaje zkontrolovat.

Jakmile se přihlásíte do webové administrace, vyberete v levém menu volbu „Lékařská ordinace" > „Profil". Následně se Vám zobrazí kontaktní údaje Vaší ordinace, tak jak byly zadány při registraci ordinace do služby eSERVICES.

Aby bylo možné Vaši ordinaci vyhledat na interaktivní mapě CGM, a aby se údaje pacientům využívajícím eSERVICES, zobrazovaly správně, je nezbytné mít správně vyplněné následující položky (na obrázku jsou zvýrazněny zeleně):

  • Název ordinace
  • Ulice, číslo popisné
  • PSČ a město
  • Telefon
  • Domovská stránka ordinace (web)

Pokud potřebujete některé z těchto údajů opravit, je nutné:

  1. Kliknout na tlačítko „Upravit" (vlevo nahoře)
  2. Opravit potřebné údaje
  3. Uložit (tlačítko vpravo dole)